איטום גגות ביריעות ביטומניות על ידי קבלן איטום בגבעתיים

מזהה: 1059

היי, נעים מאוד! אני צביקה יוגב, קבלן איטום בגבעתיים ובכל איזור המרכז. היום אני רוצה שנדבר על איטום גגות בעזרת יריעות ביטומניות. יש לא מעט שיטות איטום גגות נפוצות בשוק כיום, אבל אין ספק שזו הדרך הכי יעילה.

כשזה מגיע לאיטום, חשוב לבצע אותו בצורה הכי איכותית שיש. תאמינו לי, אתם לא רוצים להתעסק עם מים- כדאי לכם למנוע את חדירתם לתשתיות הבניין. ימי החורף כבר כאן, הגשם יורד לסירוגין ובימים הסוערים יש לגג שלנו נטייה להפוך לבריכה ציבורית.

אז איך מתמודדים עם המצב הזה? והאם זה בלתי נמנע שכשמים מצטברים על הגג הם יטפטפו פנימה דרכו?

מיד נדבר על הדרך הכי טובה להתמודד עם המים, אבל לפני זה אענה לשאלה השנייה- לא, המים לא חייבים לחדור לפנים הבניין דרך הגג. חשוב שהגג שלכם יכיל גם תשתיות ניקוז טובות, אבל אם הוא יהיה אטום הרמטית מים לא ייכנסו.

גג הבניין שלכם סופג את תנאי מזג האוויר השונים במהלך כל ימות השנה, עמידותו בפניהם יורדת עם השנים. חשוב שתבצעו אחת לכמה שנים טיפול מקיף ויסודי, אחרת תסבלו מנזילות שיגרמו לחוסר נוחות באיכות חייכם- קבלן איטום בגבעתיים יוכל לעזור לכם עם זה.

במעמד זה אגיד שחוסר הנוחות שלכם היא לא הבעיה היחידה, אני לא רוצה להלחיץ וכמובן שאני מדבר על מצבי קיצון. מים ובטון לא הולכים טוב ביחד, אם מים מצליחים לחלחל דרכו הם יכולים להרוס את תשתיות הבניין הפנימיות. המצב הזה עלול לסכן את חייכם, וזאת הסיבה שאני ממליץ לבצע את כל עבודות האיטום עוד בתקופת הקיץ.

יש לנו בני האדם נטייה לדחיינות. אין לדחיינות מקום כאן! טיפת מים אחת לא תעשה כלום, אבל אחת ועוד אחת ועוד אחת עלולות לגרום לבניין לקרוס. עדין לא מאוחר מדי, למרות שהחורף כבר כאן. קבלן איטום בגבעתיים יוכל לאטום את הגג שלכם בעזרת יריעות ביטומניות גם בימי ההפוגה ולהפוך אותו לעמיד.

אז בואו נתחיל בלהסביר מהן אותן יריעות, ולמה הן כל כך יעילות כשזה מגיע לאיטום גגות.

היריעות הביטומניות

אז אותן יריעות מגיעות בעובי של 5 מ"מ, הן אידיאליות לאיטום גגות, והן עשויות מחומר שנקרא "ביטומן". במקור חומר הביטומן נוצר בסביבה טבעית לצד צמחים ואצות, ובתנאים שדומים לתנאים שבהם נוצרו הפחם והנפט (אגמים, ביצות ואזורים שמאופיינים בצמחייה גבוהה), במאגרי בוץ עם תנאי חום ולחץ משתנים.

עם השנים והתפתחות התעשייה, הביטומן החל להיות מיוצר על ידי זיקוק נפט, בדיוק כמו זפת. קל להתבלבל בין השניים אבל הם למעשה מאוד שונים, וההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי באיכות האיטום. ניתן לבצע איטום גגות גם עם זפת חמה, אבל זו שיטה פחות יעילה.

הביטומן הוא חומר עם עמידות גבוהה, גם בפני טמפרטורות וגם בפני מים. הוא מוטמע בתוך היריעות, ונותן להן את האטימות הרצויה.

עובדת בונוס: בימים עברו נהגו להשתמש בביטומן כדי לצפות סירות.

איך עובד תהליך איטום בעזרת יריעות ביטומניות?

קבלן איטום בגבעתיים יגיע לשטח כדי להעריך את מצב הגג ולאחר מכן יקבע איזה סוג איטום דרוש. כמו שציינתי למעלה, יש כמה דרכים לאטום גג, יריעות ביטומניות היא רק אחת מהן. תוכלו לאטום את הגג גם בעזרת זפת חמה. הכל תלוי במצב הגג, בצורכי הבניין הספציפיים, ובהעדפה שלכם. אני יכול רק לייעץ לכם מקצועית.

כדי להתחיל בעבודת האיטום על ידי יריעות ביטומניות על הקבלן לפנות את הגג מכל ציוד שנמצא עליו ועלול להפריע (מזגנים וקולטי שמש). בסוף התהליך יש להגביה את אותם חפצים כדי למנוע את המגע שלהם עם היריעות.

לאחר פינוי הציוד, ובהנחה שתשתית הגג עשוי מבטון הקבלן יצפה את משטח הגג בפריימר. הפריימר הוא חומר יסוד, המריחה שלו מאפשר ליריעות הביטומניות להיצמד לגג בצורה טובה יותר.

ולבסוף, הקבלן יפרוס את היריעות הביטומניות לאורך הגג במרווחים קבועים של 10 ס"מ. היריעות יולחמו בעזרת ברנר עד שיומסו ויהפכו למקשה אחת שעוטפת את הגג כולו. הקבלן יקפיד לאטום גם את חיבורי הגג עם המעקות.

למה לבחור דווקא בשיטת האיטום הזו?

קודם כל, איטום גגות על ידי יריעות ביטומניות נחשב להכי איכותי. בסיום התהליך הגג שלכם יהיה אטום לגמרי נגד מים. היריעות מבודדות את הגג גם מפני חום השמש.

איטום גגות על ידי זפת חמה מצריך סיוד של הגג בכל שנה, עם יריעות ביטומניות לא תצטרכו לגעת בגג לכמה שנים טובות (לפחות 10!).

תקבלו על העבודה אחריות לעשר שנים!

על מה חשוב להקפיד לפני תחילת העבודה?

חשוב שתשימו לב שהקבלן עובד עם יריעות ביטומניות 5 מ"מ עם תו תקן מחמיר.

וודאו שמדובר באיש מקצוע מוסמך עם תעודה והיתר עבודה בגובה.

עדין מתלבטים? לא יודעים מה הדרך הכי יעילה לאטום את הגג שלכם? בדיוק בשביל זה אני כאן. תרימו לי טלפון ואוכל להתאים לכם את פיתרון האיטום הכי מתאים לבניין שלכם.

משיגים אפקט מקסימלי עם קבלן איטום בגבעתיים!

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר