איטום גגות במרכז

מזהה: 1036

במרכז הארץ נמצאות ערים צפופות ולא מתוכננות עם מיליוני תושבים בסה"כ כגון תל-אביב, בת ים, פתח תקוה, יהוד, רמלה, חולון, לוד, רמת גן ועוד. 

איטום גגות במרכז הארץ, לרוב מסובך יותר מכמה סיבות:

איטום גגות במרכז מצריך לעיתים קרובות הרמת מנוף כאשר עושים למשל איטום גגות ע"י יריעות ביטומניות ובערים צפופות לעיתים קשה יותר לבצע זאת. במקרים כאלה משקיעים קבלני איטום ימי עבודה ועובדים/סבלים בהרמת היריעות הביטומניות במדרגות (כל אחת כ 50 ק"ג)

איטום גגות במרכז מחייב מצריך קבלני איטום להיפגש עם מספר דיירים בפגישות הצעות מחיר או בעבודה או בתשלום כי קבלני איטום במרכז עובדים לרוב בבתים משותפים ולעיתים תחת הגג יש כמה דירות ולעיתים רק אחד סובל מרטיבות ורוצה לבצע זיפות גג והאחרים מתנגדים. או שהדיירים בקומה האחרונה רוצים איטום איכותי כגון איטום גג ביריעות ביטומניות ואילו וועד הבית והדיירים שאינם בקומה האחרונה מוכנים להשתתף רק באיטום פחות איכותי כגון זיפות גג בזפת חם. 

איטום גגות במרכז נתקל בקשיים גם באיטום גגות בהם הדייר בקומה האחרונה הופך את הגג המשותף לשלו (בשל מצוקת הדיור והדירות הקטנות שמושכרות) ומניח על הגג ספה או שולחן וכד'. כאשר מניחים חפצים על הגג פוגעים בעבודות איטום גגות גם בזפת וגם יריעות ביטומניות וכד' ועושים באיטום חורים וקילופים. במרכז הארץ בשל הצפיפות ושטחי דירות הסטודיו הקטנים מקרים כאלה הם נפוצים.

בשל העובדה שערי המרכז ברובן אינן מתוכננות וצפופות מסתבכות לעיתים עבודות איטום גגות במרכז. לעיתים בשל חוסר מקום לחמם את חביות הזפת בשל חוסר מרווח מספיק בין הבניינים. לעיתים דיירים בונים על הגג ופוגעים באיטום הגג.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר