איטום קירות חיצוניים עם קבלן איטום ברמת גן

מזהה: 1058

איך עברה עליכם סערת כרמל? מקווה שבשלום ובחום. בימים האחרונים חווינו גל גשמים חזק, שככל הנראה השפיע על המצב רוח שלכם, אבל גם על הבניין. זיהיתם רטיבות על הקירות? זקוקים לעזרה של קבלן איטום ברמת גן? אם כן, אני כאן!

נכון שאנחנו בעיצומו של תהליך התחדשות עירונית, אבל עדין- ישנם הרבה בניינים ישנים באיזור המרכז, ובפרט ברמת גן. אתם אולי לא יודעים את זה, אבל לתנאי מזג האוויר השונים יש השפעה רבה על תשתיות הבניין. והשחיקה לאורך זמן, בלתי נמנעת.

במשך כל השנה הקירות החיצוניים של המבנה סופגים את קרני השמש, את הלחות, את הגשם. כל אלה גורמים לתהליך התבלות בקירות. לאט לאט נוצרים בהם סדקים, וכשמגיע החורף, איתו מגיעה גם הרטיבות.

עמידות הבניין בפני קור וגשם הולכת ופוחתת עם השנים, ולכן חשוב לבצע טיפולים מקיפים אחת לכמה שנים (כן, גם כשמדובר בבניין חדש מקבלן).

בניין עם סדקים בקירות החיצוניים הוא בניין לא מבודד. בחורף זה בא לידי ביטוי בטמפרטורה שבתוך המבנה. בטח יצא לכם לבלות בכמה חדרים "קפואים". סביר להניח שהבניין לא לגמרי אטום. ושלא נדבר על נזילות ורטיבות על הקירות.

אם היה מדובר רק בחוסר נוחות, אז ניחא. אתם תמיד יכולים להפעיל מזגן על חימום או רדיאטור. אבל גם הבריאות שלכם עומדת בסכנה- הרטיבות שמתפשטת בקיר מעודדת צמיחת עובש, פטריות וטחב.

אז איך נלחמים ברטיבות? קבלן איטום ברמת גן הוא התשובה. הוא ידע לתקן את הסדקים ולהעלים את הרטיבות בקלות!

איטום קירות חיצוניים איכותי ועמיד

כולנו יודעים כמה כוח יש למים, אנחנו הרי מכירים את הפתגם "אין הטיפה חוצבת בסלע מכוח עוצמתה אלא מכוח התמדתה".

שלא תטעו, מים שחודרים דרך הקירות החיצוניים של הבניין שם כדי להישאר. רטיבות על הקיר או נזילה מהגג הם רק דגל אדום. זאת כבר בחירה שלכם אם לטאטא את האזהרה מהשטיח, להתעלם ממנה או להזמין איש מקצוע.

ביכולת המים להרוס את התשתיות הפנימיות מבפנים. לגרום נזק לצינורות, לכבלי החשמל, וכן- להגיע גם עד היסודות והברזל. ולכן כל כך חשוב לטפל בבעיה.

קבלן איטום ברמת גן יוכל לאטום את הקירות החיצוניים שלכם לגמרי.

אז איך עושים את זה?

יש שתי דרכים עיקריות לבצע עבודת איטום קירות חיצוניים והן שימוש בפיגומים או בעזרת סנפלינג.

אני מאמין שהדרך היעילה ביותר לבצע את העבודה היא בעזרת שימוש בסנפלינג. וזאת עבודה למקצוענים.

העבודה תחסוך לכם כסף, והאיטום יהיה יעיל ביותר.

התהליך עובד ככה: אחרי הערכת המצב, הקבלן ידע מה היקף העבודה הנדרש כדי לתקן את הנזק.

לאחר שציוד הסנפלינג הותקן כראוי הצוות יתחיל לקלף את הסדקים, ויפנה את כל החומרים שלא ראויים לשמש עוד כחלק מהקיר החיצוני של הבניין. ולאחר מכן, יתיז חומרי איטום איכותיים במקומות המיועדים.

אחרי הטיפול תוכלו לדעת שהבניין שלכם מבודד ואטום למים, לא תצטרכו לבצע בקירות החיצוניים טיפולים שנתיים ותקבלו על העבודה אחריות.

היתרון הוא שאיטום בעזרת סנפלינג משתלם יותר מבחינה כלכלית.

מה חשוב לוודא לפני שיוצאים לדרך?

חשוב שתבחרו בקבלן איטום עם תעודות. מישהו עם ניסיון שכבר ביצע עבודות איטום של קירות חיצוניים.

עוד משהו, חשוב שלקבלן יהיה אישור עבודה בגובה ושהוא יעבוד עם חומרי איטום איכותיים.

אם תרצו, אני כאן. צביקה יוגב- קבלן איטום ברמת גן ובכל איזור המרכז. יוגב איטום תשמח לעזור לכם לבודד את הבניין החורף. חלק מהימים הגשומים כבר מאחורינו אבל יש עוד כמה שלפנינו, ולכן עכשיו זה זמן מעולה לעשות את זה.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר