איך לבחור קבלן איטום במרכז?

מזהה: 1051

כשאנחנו חולים אנחנו פונים לרופא, כשהמזגן מטפטף אנחנו פונים לטכנאי מזגנים, אבל למי אנחנו פונים כשיש לנו נזילה מהגג, או שהקירות החיצוניים בבניין מלאים בסדקים? לקבלן איטום מורשה, הוא ידע לפתור את בעיות הרטיבות בקלות וביעילות.

החורף מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואם יש לכם חשש קטן שאתם הולכים לחוות בעיות של רטיבות, כדאי לכם לדבר עם בעל מקצוע כבר עכשיו.

כמו בכל שוק, יש לא מעט בעלי מקצוע שדורשים הרבה כסף עבור עבודה מסוימת אבל לא מספקים את הסחורה, אני רוצה לוודא שלא תיפלו על אחד כזה. ובטח כשזה מגיע לעבודה בסדר גודל של איטום- אין מבאס יותר מלשלם כסף ולגלות שבעיית הנזילה לא נפתרה.

במאמר הזה נדבר על איך לבחור נכון קבלן איטום במרכז.

מה קבלן איטום עושה?

עבודת איטום גגות וקירות היא עבודה חשובה וחיונית בכל מבנה באשר הוא. בין אם מדובר בעבודת איטום עבור מבנה חדש בבנייה, ובין אם מדובר בעבודה שיקום למבנה קיים. מים שחודרים ליסודות הבניין יכולים לגרום לנזק ענק, ובמקרים מסוימים גם בלתי הפיך. אם המים מצליחים לחלחל אל יסודות הבניין ובאים במגע עם הברזל, הם גורמים לברזל להתנפח, וזה יוצר סדקים בבטון. ובדיוק בגלל זה חשוב שתזמינו בעל מקצוע שידע לטפל בבעיה.

בגדול, קבלן איטום מבצע כל מיני סוגים של עבודות- זה יכול להיות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, חידוש ואיטום גגות, ואפילו איטום מרתפים ומרפסות. כל העבודה שלו מתמקדת בפתרון בעיות רטיבות, ומניעת חדירה של מים למבנה.

בניגוד למה שרבים חושבים, קבלן איטום לא פועל רק כדי לתקן נזקים קיימים. הוא בעל ידע רב בתחום הבנייה, וכשמדובר במבנה חדש, הוא מלווה את הפרויקט כמעט לכל אורך שלבי הבנייה, כדי להבטיח בידוד ואיטום מקסימליים.

כשזה מגיע לאיטום, חשוב להתחיל היסודות. ככל שתהליך הבנייה מתקדם, הקבלן מבצע איטום ובידוד מדליפות בצורה איכותית מקומה לקומה.

קבלן איטום מקצועי הוא אחד שנושם את התחום, מבין בו על כל המאפיינים והמשתנים, ויודע להתאים את סוג חומר האיטום לתשתיות הבניין.

 

 

אז איך בוחרים את הקבלן הנכון?

תעודות ואישורים- כפי שציינתי מקודם, יש לא מעט אנשים שנותנים לעצמם את הטייטל "איש מקצוע" מבלי לעבור את ההסמכה המתאימה. בקשו לראות תעודת קבלן מורשה ואישור עבודה בגובה.

קחו בחשבון שאם הקבלן יבצע עבודת גובה מבלי שיש לו הסמכה לכך ויעשה תאונה בשטח שלכם, תהיו חשופים לתביעה.

ניסיון- בקשו לשמוע על הניסיון של הקבלן, וכמה שנים הוא עוסק בתחום. יש לציין שתחום הבנייה הוא תחום רחב, חפשו את אנשי המקצוע שמתמחים ספציפית באיטום- אין מקום לקומבינות, בטח לא כשמדובר בסכנת חיים.

המלצות- אנחנו חיים בעידן של רשתות חברתיות, אנחנו מוצפים במידע כל הזמן. חפשו בקבוצות של בעלי מקצוע, או בגוגל, ובעצם בכל מקום שתוכלו לקבל בו מידע על קבלנים. התייעצו עם חברים ומכרים, שמעו המלצות מפה לאוזן, ובחרו מתוך ניסיון של אחרים.

טיפים מנצחים לבחירת קבלן איטום במרכז

זכרו:

לוודא שמדובר בקבלן מורשה שיש לו את ההיתרים והאישורים לביצוע עבודות איטום בגובה.

לבחור בקבלן או בחברת איטום עם צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים וידע רחב בתחום.

לבדוק שניתנת לכם אחריות מלאה במסמך כתוב וחתום על עבודת האיטום, בדרך כלל מדובר באחריות של בין חמש לעשר שנים.

לברר אם הקבלן עובד עם חומרי איטום שמחזיקים בתו תקן מחמיר, ומתאימים לתשתית המבנה.

לבקש הצעת מחיר לפני שאתם מגיעים להחלטה וסוגרים עסקה.

ועוד נקודת בונוס: אני מאמין שכשזה מגיע לבעלי מקצוע נותני שירות, חשוב שיהיה עוד מרכיב שהוא מעבר למקצועיות, אפשר לקרוא לזה גם אנושיות. אני בטוח שתרצו לבחור במישהו שאתם יכולים לסמוך עליו.

 

 

 

ומי אני?

צביקה יוגב, הבעלים של יוגב איטום, ואני קבלן איטום במרכז. אני אוטם מורשה מטעם מכון התקנים, ובעל אישור לעבודה בגובה מטעם משרד העבודה והרווחה. כבר 28 שנים שאני מבצע עבודות איטום גגות וקירות, ועבודות שיקום וחידוש מבנים.

אני קבלן רשום עוד משנת 1996, ומנהל בטיחות בעבודה מוסמך. אני עובד עם חומרי האיטום (בעלי תו התקן המחמיר כמובן) הטובים ביותר בשוק.

ענף הבנייה הוא ענף שקורות בו לא מעט תאונות, אני מאמין שכשזה מגיע לסוג עבודה כזה, צריך לשלב את המקצועיות עם הבטיחות.

אני אוכל לעזור לכם לעצור את הנזילה בגג, או לסתום את הסדקים בקירות, אני בטוח. תוכלו להתקשר אליי או להשאיר את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר