בידוד גגות ממים עם קבלן איטום בפתח תקווה

מזהה: 1060

מחפשים קבלן איטום בפתח תקווה? הרגע מצאתם!

נעים מאוד, אני צביקה יוגב- הבעלים של "יוגב איטום" וקבלן איטום מוסמך עוד משנת 1996, עם היתר עבודה בגובה. הצוות שלנו מבצע עבודות איטום גגות וקירות בכל ערי המרכז.

אם גם הבניין שלכם זקוק לעבודת איטום, נשמח לעמוד לרשותכם!

עכשיו אחרי שהחורף התחיל, כל הנזילות מתגלות. מים מתחילים לצוץ מכל מקום בבניין. במשך כל ימות השנה הבניין שלכם עמד חשוף אל מול תנאי מזג האוויר וספג אותם לתוכו. יכול להיות שהסדקים החלו להיווצר עוד בסוף החורף הקודם, אבל רק עכשיו, עם בואו של הגשם, הם מתחילים להשפיע.

בדרך כלל הסדקים מובילים לרטיבות על הקירות הפנימיים או לנזילה מהגג. וכדי לעקור את הבעיה מהשורש, עליכם לקרוא לאיש מקצוע- קבלן איטום בפתח תקווה.

במאמר הזה נדבר על תהליך עבודת האיטום, למה האיטום בערי המרכז קצת יותר מאתגר, ואיזה דברים חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים קבלן.

אז בואו נצא לדרך.

איך עובד תהליך איטום גגות?

תהליך האיטום כולל כמה שלבים:

זיהוי הבעיה והגדרת הפיתרון הרצוי- כמו בכל דבר בחיים, לפני שאנחנו ניגשים לפיתרון צריך לזהות את הבעיה ולפרק אותה לגורמים. הפעולה הזו תיתן לנו את האינדיקציה על דרך הפעולה הרצויה. אם זיהיתם נזילה מהגג, קבלן איטום בפתח תקווה יגיע לבניין ויעריך את גודל הנזק. בהתאם לכך ובהתחשב בהעדפת הדיירים הוא ימליץ על הפיתרון הרצוי. ניתן יהיה לאטום את הגג עם זפת חמה או על ידי יריעות ביטומניות. ההבדלים בין שני החומרים באים לידי ביטוי באיכותם, עמידותם לאורך זמן, בידודם בפני מים וגורמים אחרים, התחזוקה שהם דורשים לאחר סיום הטיפול, וכמובן העלות.

*באתר תוכלו למצוא מידע על שני חומרי איטום נוספים: מאסטר גג וסופר לסטיק 560.

הצעת מחיר- לאחר שדיירי הבניין יגיעו להסכמה ויבחרו את שיטת האיטום הרצויה, הקבלן יעביר הצעת מחיר מסודרת שתכלול את פירוט שלבי העבודה, הנחיות להמשך ואחריות.

עבודת האיטום- הצוות המקצועי יגיע לבניין עם הציוד והכלים הדרושים ויאטום את הגג כמו שצריך.

אם בחרתם לעבוד עם זפת חמה, כחלק מההכנות הצוות יפרוש יריעה שתעזור לזפת להיצמד טוב יותר לגג, ולאחר מכן ימרח את כל הגג בזפת. היתרונות של איטום עם זפת הם המחיר הנמוך וההתאמה לכל סוגי הגגות.

אם הלכתם על יריעות ביטומניות, הצוות יפנה את הגג מכל הציוד שנמצא עליו, לאחר מכן הוא ימרח את הגג בפריימר (חומר שמאפשר היצמדות טובה יותר). ולבסוף, בניצוחו של קבלן האיטום, הצוות ילחים את היריעות במרווחים קבועים של עשרה סנטימטרים עד שיותכו ויהפכו ליריעה אחת שעוטפת את הגג ומבודדת אותו ממים וחום השמש. היתרונות של איטום עם יריעות ביטומניות הם איכות האיטום, והאחריות שמקבלים על העבודה. למען האמת, אין הרבה חסרונות, זה אמנם פיתרון יקר יותר מזפת חמה, אבל זה לגמרי שווה את ההשקעה.

אחרי איטום עם זפת חמה תצטרכו לסייד את הגג אחת לשנה, ולעומת זאת אחרי איטום עם יריעות ביטומניות לא תצטרכו לעשות כלום.

למה טריקי יותר לבצע איטום גגות במרכז?

המרכז מאופיין בבנייה צפופה, הערים מלאות בבניינים ישנים ותושבים. אפשר להגיד שהבנייה הישנה לא הייתה חכמה במיוחד, עם תכנון לקוי, ועכשיו עם כל תהליך ההתחדשות העירונית והעבודות על הרכבת הקלה, כולנו סובלים מחוסר נוחות.

הרבה פעמים עבודת האיטום מצריכה שימוש במנוף, במיוחד כשמדובר על איטום עם יריעות ביטומניות. כל יריעה שוקלת כ-50 קילו, ובבניינים צפופים אין אפשרות להשתמש במנוף. זה אומר שהקבלן צריך לשכור צוות סבלים שיעלה את היריעות ידנית.

גם התקשורת עם הדיירים לפעמים מהווה מכשול בדרך לפיתרון. בבניינים מסוימים על הקבלן להיפגש עם כמה דיירים על מנת להעביר הצעת מחיר עבור האיטום. בבניין יש כמה וכמה דיירים, ולעיתים כשיש נזילה בגג רק דיירי הקומות העליונות סובלים ממנה. המצב עלול ליצור קונפליקט בין הדיירים, ולהוביל לכך שדיירי הקומות התחתונות מסרבים להשתתף בעלות האיטום, ואם כן- מעדיפים ללכת על האופציה הפחות איכותית.

עוד סיבה היא הפריטים שהדיירים מעמיסים על הגג. לא מעט דיירים בוחרים "להשתלט" על הגג ולמלא אותו בספות, פינות ישיבה ועוד רהיטים כאלה או אחרים, ולפעמים אפילו בונים עליו.

קבלן איטום בפתח תקווה ידע להתייחס לכל הגורמים האלו, ולהציע פיתרון אולטימטיבי למרות כל הקשיים. אין סיבה שאף אחד מדיירי הבניין יסבול מחוסר נוחות. מעבר לכך, המים עלולים ליצור נזק גדול יותר לטווח הארוך, שכן הם חודרים דרך הבטון ויכולים להגיע עד היסודות.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים קבלן איטום?

מחיר הוגן- בצעו מחקר קצר לאחר שקיבלתם הצעת מחיר, בדקו באינטרנט או שאלו חברים כדי לוודא שההצעה הוגנת ומתאימה לכם.

חומרים- בקשו לדעת עם אילו חומרים עובד הקבלן, חשוב שאיש המקצוע יעבוד עם חומרי איטום מוכרים, איכותיים ובעלי תו תקן מחמיר!

בטיחות- חשוב שלקבלן יהיה היתר עבודה בגובה. תאונת פועלים בשטח הבניין מבלי שלקבלן יש היתר יכולה לגרור הליכים משפטיים נגדכם. ולמה לקחת סיכון אם אפשר להיות זהירים?

כימיה- זה סעיף בונוס שאני באופן אישי מאוד מאמין בו. כשאתם מזמינים ספק שירות חיצוני (וזה לא חייב להיות דווקא קבלן איטום), חשוב שתהיה ביניכם כימיה והבנה. ככה תדעו שאתם יכולים לסמוך על הבן אדם בעיניים עצומות שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויפתור לכם את הבעיה.

מקווה שלקחתם מכאן כמה דברים, אני כאן לכל שאלה!

צביקה יוגב- קבלן איטום בפתח תקווה ובכל איזור המרכז.

 

 

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר