זיפות גגות עם קבלן איטום בראשון

מזהה: 1055

עוד לא מצאתם קבלן איטום בראשון שיכול לטפל בגג שלכם אחת ולתמיד? ברוכים הבאים, הגעתם למקום הנכון. אני צביקה יוגב, קבלן מורשה, ואני אשמח לעמוד לשירותכם. אם אתם מחפשים לאטום את הגג שלכם בצורה איכותית לפני החורף, בטח כבר ביצעתם את המחקר שלכם. אתם יודעים שיש לא מעט דרכים לאטום גגות, אבל אחת הפופולריות שבהן היא בעזרת שימוש בזפת חמה.

חומר האיטום שייבחר ישפיע על טיב איטום הגג שלכם, אבל לא רק הוא משחק תפקיד. חשוב שתבחרו בבעל מקצוע שאתם סומכים עליו, אחד כזה שיכול לאטום את הגג שלכם כמו שצריך, וגם ייתן לכם אחריות על העבודה בכתב. לא כל קבלן איטום בראשון ידע להביא אתכם לתוצאה הרצויה.

שיטת האיטום צריכה להיקבע על פי חוות דעתו של הקבלן, הוא ידע להתאים את חומר האיטום לתשתית הגג ומצבו, ויספק לכם את הפיתרון האולטימטיבי. אבל בסופו של דבר, הבחירה תהיה בידכם. אז איך תדעו באיזו שיטה עליכם לבחור?

המאמר הזה יתמקד באיטום גגות על ידי זפת, אם תרצו- תוכלו למצוא עוד מידע מקצועי על שאר שיטות האיטום אצלי באתר.

זיפות גגות על ידי קבלן איטום בראשון- איך זה עובד?

כמו שציינתי למעלה, איטום גגות בזפת הוא רק אחד מכמה שיטות איטום עיקריות. בהמשך המאמר אציין גם את שאר השיטות. אז זיפות בגדול עובד בצורה הבאה- פינוי הגג מחפצים שיכולים להפריע לעבודה, פרישת יריעה מיוחד שתפקידה לחבר את הזפת לגג טוב יותר, ולבסוף, מריחת זפת חמה לאורך כל הגג.

מה היתרונות של איטום גגות בעזרת זפת חמה?

איטום- הזפת נחשבת לחומר איטום גמיש ועמיד בפני מים.

מחיר- ביחס לשיטות איטום אחרות, איטום גגות בעזרת זפת הוא תהליך זול יותר. לצורך ההשוואה, המחיר של זפת לעומת יריעות ביטומניות נמוך בשני שליש.

זמן עבודה מינימלי- זיפות גגות הוא לא תהליך מורכב, ולכן הוא לוקח פחות זמן.

מתאים לכל גג- אפשר לבצע זיפות גגות על כל גג, גם על העמוסים שביניהם. באיטום על ידי יריעות ביטומניות יש צורך בהרמה של כל הפריטים מעל הקרקע, ואילו בזיפות, אפשר גם להזיז אותם.

אחריות- אחרי זיפות גגות אתם תקבלו אחריות לחמש שנים, וזאת בתנאי שתקפידו לסייד את הגג ולחזק אותו עם דבק בכל שנה.

מה החסרונות של זיפות גגות?

רגישות לשמש- הזפת רגישה לקרני השמש. השמש גורמת לזפת להתייבש, וגורמת להיווצרות של סדקים. בנוסף, הזפת לא יכולה להתמודד עם כמות גדולה של מים. כדי למנוע נזילות מהגג אחרי זיפות יש צורך בתחזוקה שנתית שוטפת.

תחזוקה שנתית- אחת לשנה עליכם לסייד את הגג עם דבק מיוחד שישמור על הזפת מפני סדקים, ועל האיטום. זה גם תנאי הכרחי לקבלת האחריות על העבודה מהקבלן. ביחס לפתרונות איטום אחרים, הזפת נחשבת לפיתרון מסורבל יותר שמצריך התעסקות.

פיתרון לטווח קצר- זיפות גגות נחשב לפיתרון לטווח הקצר בהשוואה לשיטות איטום אחרות. על איטום על ידי יריעות ביטומניות למשל תקבלו אחריות לעשר שנים, אם תבחרו בשיטה הזו תוכלו להיות רגועים ולדעת שאין צורך לתחזק את הגג כל שנה מחדש.

"מהם פתרונות האיטום הנוספים שאתה מציע?"

אם אתם מחפשים פיתרון מהיר ולטווח קצר, זיפות גגות יכול להתאים לכם. אבל במידה ולא, יש גם שיטות אחרות. המועדפת עליי באופן אישי היא שיטת האיטום על ידי יריעות ביטומניות. אני מאמין שזהו פיתרון איטום איכותי ולטווח הארוך. הוא מתאים במיוחד לאנשים שרוצים לאטום את הגג שלהם אחת ולתמיד (או לפחות לשנים הבאות) מבלי שיצטרכו לבצע טיפולי אחזקה שונים.

תוכלו לבצע גם איטום בעזרת סופרלסטיק 560, זה חומר איטום איכותי שמתיזים או מורחים על הגג אחרי שמקלפים את כל הסדקים. האיטום עם הסופרלסטיק הוא איטום דו שכבתי, והוא נחשב ליעיל במיוחד. מדובר בחומר איטום עמיד בפני שמש ומים, והאחריות עליו היא לחמש שנים.

איך שלא תבחרו, אני כאן בשבילכם. אני צביקה יוגב, קבלן איטום בראשון. יש לי ניסיון רב שנים בעבודות איטום גגות, ואני עובד רק עם חומרי איטום בעלי תו תקן. תוכלו לפנות אליי בקשר לכל שאלה ועניין, אני אשמח להגיע ולהעריך את מצב הגג שלכם כדי שאוכל להתאים לכם את פיתרון האיטום האולטימטיבי. אני מאמין במקצועיות, שירותיות, ומחיר הוגן.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר