חידוש ושיקום מבנה ישן עם קבלן איטום בכפר סבא

מזהה: 1057

לא אוהבים את המראה החיצוני של הבניין שלכם? הקירות החיצוניים של המבנה מתקלפים? אתם חוששים שהתשתיות רעועות? הגעתם למקום הנכון- קבלן איטום בכפר סבא יוכל לעזור לכם להפוך את הבניין הישן לחדש בקלות.

רוב הבניינים הישנים לא עומדים במבחן הזמן, זאת עובדה. סוג הבניה שהשתמשו בו בעבר, כבר לא רלוונטי. כיום, הבנייה המודרנית עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית וחכמה יותר, ולכן נוצר פער בנוף העירוני. ניתן לראות היום הבדלים משמעותיים בין הבניינים החדשים שמקשטים את העיר לבין הבניינים הישנים. הבניינים החדשים נבנים לגובה, והם אסתטיים יותר, ובטיחותיים יותר.

הבניינים החדשים לא עמידים לגמרי בפני ההתבלות, החשיפה לתנאי מזג האוויר השונים (שמש, גשם, רוח, לחות וכו') לאורך זמן יובילו בסוף לנזקים על הקירות החיצוניים והתשתיות. ובכל זאת, ענף הבנייה משתמש בחומרים איכותיים יותר מפעם, שכן מספקים לבניין הגנה ובידוד טובים יותר.

תהליך ההתחדשות העירונית תפס תאוצה בשנים האחרונות. יותר ויותר עיריות דוחפות לעבר שינוי, חידוש מבנים ישנים, ותהליכי פינוי בינוי. וכל זה בכדי לתת לעיר מראה מודרני ומתקדם. אין סיבה שב-2022 יעמדו בעיר בניינים שנבנו ב-1930.

גם דיירים פרטיים דוחפים לעשות שינוי, והדוגמה הכי קלאסית היא מרפסות חדשות שנבנו בבניינים ישנים.  

אם אתם גרים בבניין ישן שלא מהווה סכנה בטיחותית, אולי שקלתם לעשות לו חידוש. זאת עבודה שצריך לבצע קבלן איטום בכפר סבא. למה? כי זו המומחיות שלו. תהליך השיקום והחידוש יתרום גם למראה החיצוני של הבניין, וגם לבטיחות הדיירים.

במאמר הזה נדבר על תהליך חידוש ושיקום מבנה ישן- איך הוא עובד, למה חשוב להתייחס לפני שמתחילים, ומה היתרונות שלו?

איך עובד תהליך חידוש ושיקום מבנה?

כמו כל תהליך יסודי, ובמיוחד כשמדובר בבניין- חשוב להתחיל בהערכת מצב שתיתן לקבלן נקודת מבט טובה יותר על הבעיה. ככה, הוא יוכל להתאים את הפיתרון האולטימטיבי שיבוא לידי ביטוי בהיקף התיקון הנדרש, והחומרים המתאימים ביותר לחידוש ושיקום המבנה.

בשלב הראשון צוות המומחים ינקה את הקירות החיצוניים של המבנה בלחץ אוויר ולחץ מים. לאחר מכן, תיעשה עבודת הסרה, קילוף ופירוק של כל הציפויים שלא ראויים עוד לשמש כחלק מהקירות.

אחרי שלב ה"ניקוי" הצוות ישקם את הטיח והבטון, וימלא את הסדקים בחומרי איטום מתקדמים שמתאימים לחומר שממנו בנוי הבניין. חשוב לציין שמדובר בחומרי האיטום הטובים ביותר בשוק, שמחזיקים בתו תקן קפדני.

במידה ויש צורך, הצוות יודע גם לשקם את ברזל הבניין ולחזק את היסודות (במקרים שבהם מדובר במבנים ישנים שמהווים סכנה בטיחותית).

מה חשוב לדעת לפני התחלת התהליך?

כדי למצוא קבלן איטום בכפר סבא שיכול לבצע את עבודת החידוש על הצד הטוב ביותר, נסו להתייחס לקריטריונים הבאים. סקר שוק קצר יוכל לספק לכם את כל התשובות. אל תהססו לשאול גם את בעל המקצוע, קבלן איטום הגון יענה לכם על כל השאלות בכיף.

ניסיון- חפשו חברת איטום עם ניסיון בחידוש ושיקום מבנים. כל חברה שמכבדת את עצמה, מחזיקה גם בתמונות מפרויקטים שביצעו בעבר (שיאששו את העובדה שהם בעלי ניסיון בתחום).

יש לא מעט קבלנים שישמחו לקחת סוגים שונים של עבודות בתחום הבנייה הרחב, גם אם אין להם את הניסיון הדרוש. אתם לא רוצים "ליפול" על אחד כזה, אתם רוצים לעבוד עם מקצוען.

חומרים איכותיים- יש הרבה חומרי איטום בשוק, כל חברה עובדת עם חומרים שונים. חשוב ביותר שהקבלן ידע להתאים את אופי עבודת החידוש למבנה שלכם, וחשוב לא פחות שהוא יעבוד עם חומרי איטום איכותיים.

בררו על חומרי האיטום השונים באינטרנט ובדקו האם הם עומדים בתו התקן המחמיר.

בטיחות בגובה- קורות לא מעט תאונות בענף הבנייה. גם עבודות איטום, וחידוש ושיקום מבנים, מתבצעות בגובה. בדקו אם יש לקבלן היתרים לעבודה בגובה.

תאונת עבודה בשטח הבניין, עלולה לגרור אתכם להליך משפטי, וחבל.

למה לבחור לחדש את הבניין הישן?

בניינים ישנים פחות בטיחותיים ופחות אסתטיים, את זה ציינו כבר בתחילת המאמר. הנה עוד כמה סיבות למה כדאי לכם להיעזר בשירותיו של קבלן איטום בכפר סבא לצורך חידוש הבניין שלכם.

זמן- תהליכי בנייה לוקחים זמן בארץ שלנו, עד שמשיגים את כל האישורים, ומתכננים תוכניות, ומתחילים לעבוד יכולות לעבור שנים.

תהליך חידוש ושיקום מבנה מתבצע בתוך זמן קצר, חברת איטום מגיעה לבניין עם כל הציוד הנדרש ומתחילה לעבוד עליו צ'יק צ'ק.

מחיר משתלם- ביחס לזמן העבודה הנדרש, ולתמורה שאתם מקבלים, מדובר במחיר משתלם.

עליית ערך הנכס- שוק הנדל"ן בישראל נמצא בעלייה בשנים האחרונות. אם יש בבעלותכם דירה בבניין שעבר חידוש, סביר להניח שהערך שלה יעלה.

מי אני?

נעים מאוד, אני צביקה יוגב, אני קבלן איטום בכפר סבא, וכמעט בכל איזור המרכז. עוד משנת 1994 אני קבלן מורשה, עם היתר לעבודה בגובה. "יוגב איטום" היא חברה שמעסיקה צוות מומחים בעל ניסיון רב בחידוש ושיקום מבנים, ובמגוון עבודות איטום.

אני מקווה שתחליטו לבחור בי, אני יודע שאוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ומתוך הגינות ומקצועיות. אם כן- תדעו שהתוצאה של התהליך היא בניין חדש, יפה, בטיחותי, ואטום. אני כאן כדי לענות על כל שאלה!

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר