למה חשוב לבצע איטום קירות בזמן?

מזהה: 1049

כולנו אוהבים להרגיש בבית, מי לא? הבית הוא העוגן שלנו, הוא מספק לנו הגנה מפני העולם החיצוני, גם פיזית וגם רגשית. לא סתם הביטוי "להרגיש בבית" נפוץ כל כך, אנחנו רוצים להרגיש ככה בכל מקום שאנחנו מגיעים אליו.

אנחנו נעשה הכל כדי שהבית שלנו ימשיך להיות המקום הכי בטוח, נוח וחם עבורנו. אם זיהיתם באחד מקירות הבית שלכם סדקים או רטיבות ואתם לא יודעים מה לעשות, הגעתם למקום הנכון. אין לכם מה להיבהל, אפשר לתקן את זה. אתם בסך הכל זקוקים לעבודת איטום קירות.

אז בין אם הסדקים שזיהיתם על הקיר ישנים או חדשים, אני אוכל לעזור לכם לסתום אותם לחלוטין, ואדאג שהבית שלכם יחזור למצב הטבעי שלו.

יסודות הבית שלנו מושפעים ממזג האוויר. הבית ששומר עלינו מוגנים כל השנה מהשמש, הגשם, הלחות, והרוח, סופג את כל אלו לתוכו. זה בלתי נמנע שהקירות החיצוניים שלו יתבלו עם השנים. אבל אין לכם מה להיבהל, זה תהליך טבעי. וכדי להבטיח שהבית שלכם יישאר יציב וחזק, הוא זקוק לטיפול ותחזוקה אחת לכמה זמן.

אתם אולי אומרים לעצמכם שזה לא כל כך נורא, שאלה כמה סדקים קטנים. אבל אתם טועים. זה מתחיל בסדקים קטנים וזה יכול להיגמר גם באסון. אני שמח שהגעתם לכאן, כי זה סימן שאתם מוכנים לפעול לפני שהבעיה יוצאת משליטה.

סדקים על הקירות מזמנים רטיבות, והרטיבות מזמנת טחב, פטריות ועובש. אבל אם נשים לרגע בצד את העובדה שכל אלה מסוכנים לבריאות שלנו, אף אחד לא נהנה לגלות רטיבות בקיר. זה גם לא אסתטי. כמו שאמרנו מקודם, הבית הוא המקום הכי חשוב לנו, ואנחנו רוצים לדאוג לו כמו שהוא דואג לנו.

הסכנה הכי גדולה ברטיבות על הקיר

דיברנו על הסכנות הבריאותיות, ועל האסתטיקה, אבל האמת שיש עוד משהו. לא הרבה אנשים יודעים שהנזק הכי גדול שהרטיבות יכולה לעשות זה לגרום לברזל להתנפח ולהחליד. יסודות המבנה שלכם עשויים מברזל, ויציקת בטון. ברגע שמים חודרים לקירות הם פוגעים ביסודות הבית. אם הם יבואו במגע עם הברזל, הברזל יתנפח, יחליד, ויגרום לבטון להיסדק מבפנים.

וזאת, סכנת נפשות. תסמכו עליי, אתם לא רוצים לקחת סיכון. רטיבות היא אף פעם לא סימן טוב, היא דגל אזהרה אדום. היא יכולה לפגוע בבריאות שלכם, ויכולה גם למוטט את המבנה. אני מציע לכם להיות צעד אחד לפניה ולפנות עוד היום לקבלן איטום קירות שיוכל לעזור לכם.

 

אז איך לדאוג לבית שלכם כמו שמגיע לו?

הרבה אנשים אוהבים לעשות את העבודה בעצמם. זה טרנד עכשיו- DIY. אבל כשזה מגיע לסדקים ורטיבות בקיר, עדיף שתשאירו את זה למקצוען. בכל מקרה, שפכטל על הקירות שווה ללשים פלסטר על הבעיה. איטום קירות בצורה מקצועית הוא הפיתרון היחידי.

אני מבטיח לכם שבלי שתשימו לב, הבית שלכם יחזור להיות מבודד, חסין מפני חדירת מים ויפה, ואתם תוכלו להיות בראש שקט רגע לפני שהחורף מגיע.

 

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר