מחפשים קבלן איטום בבת ים?

מזהה: 1054

איך עברו עליכם הימים הראשונים של החורף? אני מקווה שהם היו חמים ונעימים. אין סיבה שלא. אבל מה לגבי הבניין שלכם? איך הקירות? הגג? שמתם לב לסדקים, לרטיבות או נזילות במקרה? ואם כן- זקוקים לעבודה מקצועית של קבלן איטום בבת ים?

אני מאמין שהבניין שלנו אמור לספק לנו הגנה מפני תנאי מזג האוויר במשך כל השנה. אבל בחורף הוא פתאום חשוף יותר לפגיעות של רטיבות וקור, ושני אלה גולשים לאט לאט גם לגבולות הבית הפרטי שלכם. תדעו שאני אוכל לבצע את עבודת האיטום בקלות ובזריזות, אהפוך את הבניין שלכם למבודד יותר, ואחזיר את החום לחיים שלכם.

האמת שעכשיו זה הזמן המושלם לבצע איטום, כל עוד הגג יבש. כמובן שעדיף לזהות את הבעיה עוד בימי הקיץ, או שאר עונות המעבר, אבל גם בימי ההפוגה מהגשם, תוכלו להזמין קבלן איטום בבת ים. אז רגע לפני שאנחנו נכנסים לרצף של ימים גשומים, אני מזמין אתכם לדאוג לגג שלכם, לעצמכם, ולסדר לכם חורף יבש וחמים.

חווים נזילה מהגג? זאת חוויה לא נעימה, אני יודע. אבל אני יכול לטפל בבעיה ברגע. גג אטום ומבודד מספק ראש שקט לחורף. ובכללי, גם לכל עונות השנה, והשנים הבאות.

תהליך ההתבלות של הבניין בלתי נמנע, גם בניינים חדשים יחסית צריכים לעבור תהליכי איטום שונים אחרי כמה שנים. עם איש מקצוע נכון, וחומרים חזקים, הבניין שלכם יחזור להיות מבודד, ועבודת האיטום תחזיק מעמד לאורך זמן.

אז מתי צריך לאטום את הגג?

נכון, אין ספק שכשאתם מגלים נזילה. זה ברור. אבל למה להגיע למצב הזה מלכתחילה? חוסר הנוחות שהנזילה יוצרת כבר גדול, ואין מספיק דליים שיכולים לעצור מטיפות המים ליצור כאוס בבניין. אבל אל תדאגו, כי גם אם זה המצב- עדין לא מאוחר מדי. נכון, עבודת איטום יכולה להתבצע רק על גג יבש, אחרת היא תהיה הרבה פחות אפקטיבית, ובגלל זה חשוב שתפנו לאיש מקצוע. קבלן איטום בבת ים ידע לעזור לכם.

מזל שישראל היא לא מדינה חורפית, יש הרבה ימי הפוגה, וזה הזמן הכי טוב לבצע את האיטום (בהנחה שלא ביצעתם אותו בקיץ או בעונות המעבר). הייתי ממליץ, לגלות את הנזילה מוקדם יותר, ולא באמצע הימים הכי גשומים בעונה. אבל גם עכשיו אפשר לפתור את המצב.

תתייחסו לעניין כאל תחזוקה שוטפת, אחת לכמה זמן מומלץ לקבל חוות דעת של מקצוען בתחום האיטום בקשר לבניין. במיוחד אם מדובר בבניין ישן וסדוק. מים שנוזלים מהגג יוצרים בעיות ושיבושים בתשתית הבניין. במיוחד עכשיו, עם כל העבודות על הרכבת הקלה שמתבצעות בכל הארץ, יש הרבה בניינים שמוגדרים בסכנת קריסה.

וגם אם לא מדובר בסכנה, מדובר בחוסר נוחות שאף דייר לא צריך לסבול. המים שנוזלים מהגג חודרים גם לדירות הפרטיות, יוצרים רטיבות על הקירות, ומעודדים התפתחות של פטריות, טחב, עובש ועוד.

איך מבצעים איטום גגות בצורה מקצועית ויעילה?

יש כמה שיטות נהוגות לאיטום גג, כדי לדעת איזה מהשיטות הכי מתאימה לגג שלכם, תצטרכו לקבל חוות דעת מקצועית. קבלן איטום בבת ים יצטרך להגיע לשטח ולהעריך את מצב הגג, והחומרים הדרושים לעבודת האיטום.

אפשר לזפת גג, ואפשר לאטום אותו בעזרת יריעות ביטומניות. מהניסיון שלי, איטום על ידי יריעות הוא איכותי ועמיד יותר, והוא מתאים לרוב סוגי הגגות בישראל. היריעות הביטומניות מבודדות מפני מים ושמש, ואחרי איטום כזה תקבלו אחריות לעשר שנים. תוכלו להיות רגועים ולדעת שאין צורך לתחזק את הגג בשנים הקרובות.

לא משנה מה, הכי חשוב שתבחרו בקבלן איטום מקצועי עם ניסיון של שנים בתחום, ושתוודאו שהוא עובד עם יריעות חמש מ"מ שיש להן תו תקן מחמיר.

לא נראה לי שהצגתי את עצמי, אני צביקה יוגב, ואני קבלן איטום בבית ים, ובעצם- בכל איזור המרכז. רוצים לקבל עבודת איטום איכותית ובמחיר משתלם? פנו אליי עוד היום. אני מבטיח להשתמש בכל הניסיון והידע שצברתי במהלך השנים כדי להפוך את הבניין שלכם לאטום יותר, ואת הבית שלכם לחם יותר.

תרימו לי טלפון, ובואו נדבר.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר