ממלאים את הסדקים עם קבלן איטום קירות חיצוניים

מזהה: 1047

הקירות החיצוניים של המבנה שלכם הם לא רק הפנים של הבניין. מעטים מכם בטח יודעים אבל מצבם של הקירות החיצוניים של הבניין שלכם משפיע גם על איכותו. אף אחד לא רוצה לגור בבניין עם קירות חיצוניים מתקלפים שמלאים בשקעים וסדקים זה ברור. ואם אתם במקרה גרים באחד כזה, הגיע הזמן שלכם להזמין קבלן איטום קירות מקצועי.

אף אחד לא אוהב לראות בניין עם קירות חיצוניים מתקלפים, אבל חשוב שתדעו שהקירות הסדוקים והחריצים לא משפיעים רק על החיצוניות של המבנה, אלא גם על הפנימיות שלו. קירות סדוקים פוגעים באיכות הבידוד של הבניין, מזמנים רטיבות בלתי רצויה, ומשפיעים על איכות התשתיות והיסודות של הבניין.

רטיבות שמחלחלת מהקירות החיצוניים אל תוך המבנה תגרום להתפוררות היסודות של הבניין מבפנים, תגרום לנזילה, ותיצור רטיבות על הקירות הפנימיים של הבית. רטיבות בתורה יכולה לגרום לצמיחה של טחב על הקירות, ובמקרים חמורים יותר גם עובש. סוגים שונים של עובש כידוע, יכולים גם לסכן חיים.

עדיף לכם לא לקחת סיכון ולטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם. בניין עם קירות חיצוניים שזקוקים לעבודת איטום, לא נראה רק פחות טוב. זה ישפיע על איכות חייכם במקרה הפחות טוב, ויסכן את חייכם במקרה הגרוע. אבל אין לכם מה להיכנס לפאניקה, זה דבר שכיח, וחוץ מזה, יש אנשים שהמקצוע שלהם הוא גיבור על. או יותר נכון, קבלן איטום קירות. איש מקצוע יוכל להפוך את הבניין שלכם לבטוח ויפה שוב בקלות.

קבלן איטום קירות יגיע אליכם עם כל הציוד המתאים, וכל החומרים האיכותיים ביותר שיעשו את העבודה כמו שצריך. בעזרת סנפלינג הקבלן יבדוק את קירות הבניין שלכם, יזהה את המקומות שבהם צריך לבצע עבודת איטום, יפתח את הסדקים, יבחר את חומר האיטום המתאים ביותר ויתיז אותו על הקירות. במידת הצורך, הוא יוכל גם להתקין מרזבים חדשים, לתקן את הישנים ולאטום בהם חורים שגורמים לבעיות ניקוז.

זאת לא רק הזדמנות להתחדש, זאת חובה. לא משחקים עם בטיחות. גם בניינים חדשים חייבים לעבור בדיקת איטום על ידי איש מקצוע אחת לתקופה כדי להבטיח שהבניין תקין וראוי למגורים. אל תחכו לרטיבות, אל תמתינו לנזק שיהיה קשה ויקר יותר לתקן אחר כך, עדיף לכם לפעול כבר עכשיו.

קבלן איטום קירות ידע לעשות את העבודה בצורה האיכותית ביותר עם חומרים מתאימים שיחזיקו לאורך זמן. ולא רק זה, תוכלו להינות גם מהיתרון הכלכלי- עבודת איטום קירות חיצוניים עם סנפלינג עולה פחות מעבודת איטום קירות על ידי מנוף או פיגומים.

אחרי עבודת האיטום לא תצטרכו לעשות לקירות טיפול מדי שנה, ותקבלו עליה אחריות בהתאם לסוג הטיפול שהקירות עברו.

אני יודע שכשזה מגיע לבניינים ישנים יש לאנשים נטייה להתעלם מהחיצוני ולהתמקד בפנימי, אתם בטח אומרים לעצמכם "נו טוב, העיקר שהבית שלי יפה מבפנים". אני מקווה שהבנתם שאסור לכם להתעלם מהסדקים והשקעים, בסוף הם משפיעים גם על איכות הבית שלכם ועל איכות החיים שלכם בתוכו.

תנו לי לעשות את העבודה הזו בשבילכם במקצועיות, זאת עבודה לאיש מקצוע מוסמך עם ניסיון עשיר ואני כאן בשביל לבצע אותה כמו שאני יודע. אני צביקה יוגב ואני קבלן מורשה עוד משנת 1996. כבר 28 שנים שאני מבצע עבודות איטום שונות במבנים. אטמתי קירות חיצוניים של מבנים מספיק פעמים בשביל להבטיח לכם שאני יכול לעשות את העבודה הזו בשבילכם על הצד הטוב ביותר.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר