עוצרים את הנזילה עם קבלן איטום גגות

מזהה: 1045

איזה באסה זה מזגן מטפטף, נכון? צריך למצוא עכשיו דלי, לשים מתחתיו סמרטוטים, ולחכות בסבלנות עד שיגיע הטכנאי ויפתור את הבעיה. עכשיו דמיינו מה קורה כשאתם מזהים נזילה מהגג שלכם. קטסטרופה, נכון?

אם הגג שלכם מטפטף עכשיו, אתם כנראה מבינים שזה סיפור קצת יותר מורכב ממזגן, אבל אני מבטיח לכם שאין לכם מה לדאוג- קבלן איטום גגות מקצועי יוכל לאתר בשבילכם את מקור הנזילה, ולסתום אותו בלי בעיות.

אמנם ישראל היא לא מדינה חורפית, רוב הזמן חם ויבש כאן, ורק בכמה חודשים בודדים בשנה יורד בה גשם. מה שכן, אף פעם אין לדעת אם היום הגשום יחוס עלינו עם כמה טפטופים או יפתיע אותנו עם סערה. אני ממליץ לנצל את תקופת הקיץ, ותקופת המעבר כדי לטפל בגג שלכם ולוודא שהוא אטום ומוכן לכל אתגר שהגשם יביא איתו. לא תרצו לגלות ביום חורפי אחד שיש לכם שלולית באמצע הבית.

אין מה לעשות, זה חלק מהטבע. הגג שלנו מתבלה עם השנים בצורה טבעית. הוא חשוף כל הזמן לתנאי מזג האוויר השונים- שמש, גשם, רוח, לחות. ובגלל שהוא נמצא בגובה, אין לנו את האפשרות לתחזק ולנקות אותו באופן שוטף. ודווקא בגלל זה, חשוב שתזמינו אחת לתקופה קבלן איטום גגות מקצועי, שיוכל להעריך את מצב הגג שלכם ולדאוג לו כמו שצריך.

אני ממליץ שלא תחכו לנזילה הבאה, אם יש לכם את החשד הכי קטן, פשוט תפעלו. אם אתם יכולים למנוע את חדירת המים לבית עוד לפני שהיא מתרחשת- למה לא בעצם? נזילה מהגג גורמת לרטיבות, ויכולה לפגוע בקירות שלכם. טחב ועובש יכולים להתפתח עליהם וזה מצב שהייתם רוצים להימנע ממנו כמה שאפשר. אם תחכו, תצטרכו לטפל בכל הבעיות שנוצרו בגלל הרטיבות, וזה אומר שתצטרכו גם להוציא עוד כסף.

עבודת איטום איכותית יכולה להתבצע עם מגוון חומרים, בהתאם לסוג ומצב הגג שלכם, ולשיקול דעתו המקצועי של קבלן איטום גגות. רק איש מקצוע יוכל לזהות את החורים, ולסתום אותם בצורה הכי יעילה שאפשר.

אני יודע, תסמכו עליי. כולנו רוצים להיות סוג של הנדי-מנים קטנים שתולים לעצמם מדפים, קודחים בקירות, מבריגים ברגים, אבל יש עבודות בבית שתמיד עדיף להשאיר למקצוענים. ובמיוחד כשמדובר על עבודה בגובה, חשוב לשמור על בטיחות ומקצועיות.

אני צביקה יוגב ואני קבלן איטום גגות מוסמך, עם ניסיון של עשרים ושמונה שנים בתחום. אני מורשה לעבוד בגובה מטעם משרד העבודה והרווחה, ואני קבלן רשום עוד משנת 1996. צברתי ניסיון רב במהלך השנים, ביצעתי אין ספור עבודות איטום במהלך הקריירה שלי, ואין לי ספק שאני האיש המתאים שיוכל לדאוג לגג שלכם.

החורף הזה לא תצטרכו אף דלי, אני לא מתכוון לתת לכם לשים פלסטר על הבעיה, אני הולך לפתור לכם אותה בקלות וביעילות.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר