פותרים את נזקי המים עם קבלן איטום ברעננה

מזהה: 1056

מחפשים קבלן איטום ברעננה? מצאתם!

מים וקירות לא הולכים ביחד בכלל, אתם בטח יודעים את זה. המים יכולים לעורר בעיות רבות כשהם באים במגע עם הבניין שלנו, ובמיוחד עם הקירות. הם מגיעים בשקט, כמעט בלי שנבחין, ובמקרים מסוימים- גורמים לנזקים כמעט בלתי הפיכים. אל תגיעו למצב הזה!

קל להבחין בהצפה למשל. בעיית ניקוז או התפוצצות צינור גרמו לשלולית מים לעמוד במקום. אבל מה לגבי כל שאר נזקי המים האפשריים? לא את כולם ניתן לזהות בקלות. רטיבות בקיר היא אחד מנזקי המים הכי מסוכנים, ודווקא אותה קשה לגלות.

רטיבות על הקיר מופיעה בהדרגה ובעדינות, ועין לא מקצועית לא יכולה לאמוד את היקף הנזק שהקיר סובל ממנו. לא פעם, ואולי מתמימות, הפיתרון שלנו לקיר רטוב יהיה שפכטל וצבע חדש. מיותר לציין שזה לא עובד.

אם אתם חושדים שאחד הקירות שלכם סובל מרטיבות, אל תתפתו לצבוע אותו. קבלן איטום ברעננה יוכל להציע לכם פיתרון אפקטיבי אחר.

לאיזה נזקים המים גורמים?

לפני שנדבר על נזקי המים, חשוב שתבינו קודם כל מאיפה המים מגיעים. אז רטיבות יכולה להופיע בכמה דרכים, גם ממקורות חיצוניים וגם מפנימיים. אם הקיר החיצוני של הבניין שלכם סובל מסדקים, מי גשם עלולים לחדור פנימה. גם שיבוש בתשתיות הפנימיות יכול לגרום להתפוצצות צינור. בשני המקרים התוצאה היא אותה תוצאה- מים מחלחלים לתשתיות הבניין וגורמים לרטיבות בקירות.

המים מחלחלים לקירות הבניין מבחוץ פנימה, עד שהם באים במגע עם קירות הדירה. חשוב לציין שהרטיבות לא חייבת להיות בעיה גדולה (כמובן שהכל תלוי בכמות המים שחדרה, ונמצאת בתוך הקירות), לפחות לא אם מטפלים בה בזמן.

הזמנת איש מקצוע, ובמקרה הזה- קבלן איטום ברעננה, תחסוך לכם זמן וכסף מיותרים. אם לא תתנו מענה מידי לבעיה, המים יתחילו להתפשט, עובש יתחיל להתפתח על הקירות, ויסודות הבניין יתחילו להיהרס מבפנים.

עובש אמנם צריך להוות דאגה מספיקה בשביל לטפל בנזקי הרטיבות. אבל זה לא הנזק הכי מסוכן של המים. כמות גדולה של מים יכולה להגיע גם עד יסודות הבניין, לגרום לברזל להתנפח, וליצור סדקים פנימיים בבטון.

אם חשבתם שעובש אפשר להעלים עם צבע חדש, אולי כדאי לכם לחשוב שוב. אני אוהב להתייחס לעובש כאל סימן אזהרה מתקדם. הוא מתריע לנו מפני סכנה עתידית.

3 הסימנים לזיהוי נזקי מים על קיר

הקיר מרוכך- מבין כל הסימנים, זה הסימן שהכי קל לפספס. הצד האחורי של הקיר נספג במים, ואילו הצד הקדמי נראה לגמרי כרגיל. כדי לוודא אם הקיר רטוב, הפעילו לחץ עדין על האיזור. אם הוא רך למגע, סביר להניח שהקיר שלכם סובל מנזקי המים, והוא מהווה מצע לצמיחת עובש.

זה הזמן להזמין חוות דעת מקצועית של קבלן איטום ברעננה. ועד שהוא יגיע, שמרו על עירנות בנוגע לריחות לא נעימים וריקבון.

הקיר מתקלף- אחת הבעיות הכי נפוצות בבתים כיום היא קירות מתקלפים, אתם בטח מכירים את זה. אם הקיר סובל מחדירת מים, אף שכבת צבע חדשה לא תפתור את הבעיה. המים גורמים להיפרדות שכבות הצבע והטיח.

הקיר דהוי- זה אולי הסימן הכי נפוץ לנזקי מים על קיר. אם אתם מזהים על הקיר פסים לא אחידים בצבע חום/ירוק, כנראה שהקיר שלכם רטוב. אגב, הפסים לא תמיד מהווים אינדיקציה להיקף הרטיבות, ולכן דרושה כאן חוות דעת של מקצוען.

חשוב לציין שהסימנים לא מופיעים במקביל, מספיק סימן אחד כדי לתת לנו התראה שהקיר רטוב. אם אתם לא בטוחים (אבל חושדים), אל תהססו- הזמינו קבלן איטום ברעננה. הרטיבות הפנימית כמעט בלתי נראית, אבל גם במצב הזה, היא מהווה סכנה!

האם אפשר לטפל ברטיבות לבד?

יש לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות בבית לבד, אבל טיפול ברטיבות הוא לא אחד מהם. פנו למקצוען. כמו שצוין מקודם, נזקי המים ש"אורבים" בחלק הפנימי של הקיר, יכולים לזמן התפתחות של טחב, חיידקים ועובש. אבל לא רק, המים יכולים גם לחלחל אל יסודות הבניין, ליצור בעיות בתשתיות (חשמל, כבלים, צינורות), ואפילו לגרום לברזל להתנפח וליצור סדקים פנימיים בבטון.

קבלן איטום ברעננה הוא הכתובת הנכונה בכל מצב של רטיבות בקיר, הוא יוכל להעריך את הנזק ולקבוע מה היקף העבודה שנדרש כדי לתקנו.

מה הזמן הכי טוב לבצע בדיקת רטיבות?

הרבה אנשים לא בטוחים, אבל רוצים לוודא שהבניין שלהם תקין וראוי למגורים. אנחנו בדיוק נכנסים לעונה הגשומה, ולפנינו עוד ימים סוערים של חורף. ההמלצה היא לשים לב כמה שיותר מוקדם, או אפילו להזמין חוות דעת שגרתית בעונת הקיץ. אבל אנחנו יכולים לנצל גם את ימי ההפוגה מהגשם כדי לבדוק את אטימות הבניין שלכם.

בין אם זיהיתם נזילה, או שהבניין שלכם סובל מהצפה לא רצויה- כל מקרה של הצטברות מים יכול להעיד על סכנת רטיבות קירות.

נעים מאוד, אני צביקה יוגב ואני קבלן איטום ברעננה. אני עובד בכל איזור המרכז יחד עם צוות מקצועי שדואג לאטום בניינים כמו שצריך לקראת החורף. אני יודע שמעבר לסכנה הגדולה שטמונה בקירות רטובים, הם קודם כל מהווים חוסר נוחות בבית. ובדיוק בשביל למנוע את זה אני כאן.

אשמח לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד!

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר