קבלן איטום בחולון

מזהה: 1053

חיפשתם קבלן איטום בחולון? מצאתם! והאמת שהגעתם בדיוק בזמן.

אתם אוהבים את החורף? המצב רוח שלכם עולה כשהוא מגיע או יורד? אתם מאלה שמעדיפים לבלות מתחת לפוך עם כוס תה חם, על החוף בקיץ, או שגם וגם? בשבוע האחרון ירד לא מעט גשם, שסימן לנו שהחורף סוף סוף כאן. אני בטוח שאתם מוכנים אליו, השאלה היא אם אפשר להגיד את אותו דבר גם על הבניין שלכם.

איך אפשר לשכוח, לפני כמעט שלושה חודשים קרס בניין בעיר והותיר 32 משפחות חסרות בית. מה המצב הכללי של הבניין שלכם? גם הוא בסיכון? עכשיו בהפוגה הקצרה מהגשם, זיהיתם סימני רטיבות? נזילות? טפטופים? הצפות? אולי גיליתם רטיבות בקירות? אם כן- זה הזמן להתקשר לאיש מקצוע. נעים מאוד, אני צביקה יוגב ואני קבלן איטום בחולון. אני יכול לעזור לכם לבודד את הבניין ממים.

אגב, אם כבר מדברים על הבניין שקרס. רוב הסיכויים שקרס בגלל איכות הבנייה הישנה. אני לא אומר שזה המצב של הבניין שלכם, אבל אני רוצה שתדעו שגם לסדקים הקטנים יש תפקיד משמעותי. ואם קיימים סדקים, קטנים ככל שיהיו, כדאי לכם לאטום אותם.

איך מזג האוויר משפיע על עמידות הבניין?

מעטים מכם מודעים להשלכות של מזג האוויר על תשתיות הבניינים שלנו, בטח כשמדובר בבניין שקיים כבר כמה וכמה שנים.

ככל שהזמן עובר, הקירות החיצוניים של הבניין סופגים את אור השמש, החום, הלחות, הרוח, הגשם, הטל, ויסודות הבניין מתערערים. סדקים נוצרים בקירות ועל הגג, ומזמנים בעיות של דליפת מים. ולכן חשוב לי להגיד- אם זיהיתם מים במקום לא רצוי, הזמינו קבלן איטום, הוא כבר ידע להעריך את המצב ולהתמודד עם הבעיה.

בניין אטום כמו שצריך הוא בניין מבודד. אגב, גם מבנים חדשים דורשים עבודות איטום אחת לתקופה ארוכה. אם נשים בצד לרגע את בעיות הרטיבות, גם הבדלי הטמפרטורה קובעים. יצא לכם פעם לשהות בחדר פנימי קר מהרגיל?

הבית מספק לנו מחסה מהחורף, מקום חם שמגן עלינו מהקור, אבל הסדקים מונעים ממנו לעשות את העבודה שלו כמו שצריך. הקור חודר פנימה. וכשזה המצב, אתם כנראה נלחמים בו באמצעי חימום חיצוניים, וזה מעלה את צריכת החשמל שלכם, ובהתאם גם את ההוצאות החודשיות. עדיף לכם לבצע עבודת איטום איכותית אחת ולתמיד.

אין סיבה שתסבלו מקירות רטובים. הרטיבות שבקירות היא מצע להתפתחות חיידקים, פטריות, עובש וטחב. כל אלה מזיקים לבריאותנו. גם המראה האסתטי של הבית נפגע, ואם מדובר בנזילה מהגג- גם איכות החיים. הזמינו קבלן איטום בחולון והיפטרו מהרטיבות עוד היום.

הסכנה האמיתית שטמונה ברטיבות

אבל מעבר לנראות החיצונית של הבניין, יש עניין יותר מסוכן. במקרים מסוימים שבהם הסדקים עמוקים, מים שחודרים ליסודות המבנה יכולים להרוס תשתיות ולשבש את הפעילות התקינה של צינורות, כבלי חשמל, וכו'. אם המים מחלחלים עמוק יותר ובאים במגע עם הברזל, הברזל מתנפח ויוצר סדקים בבטון מבפנים. וזה מצב שתרצו להימנע ממנו בכל מחיר, מדובר בסכנת נפשות.

חשוב שתדעו שעבודת איטום לא לוקחת הרבה זמן, היא מתבצעת בקלות וביעילות, ובסיומה תקבלו אחריות מלאה, ותדעו שהבניין שלכם מבודד הרמטית ממים. קבלן איטום מקצועי יגיע לבניין, יעריך את מידת הנזק, ואת היקף העבודה הנדרש כדי לתקנו. לאחר מכן הוא יתחיל לקלף את הסדקים, ויאטום אותם בחומר המתאים.

כאן צביקה יוגב, קבלן איטום בחולון, אני יכול להגיע ולבצע אצלכם את כל עבודות האיטום הנדרשות. אני בעל ניסיון של כמעט 30 שנה בתחום ומבצע בעיקר עבודות של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, איטום גגות, וחידוש מבנים. חשוב לי לציין שאני קבלן מורשה, מוסמך לעבוד בגובה, ועובד עם חומרי האיטום הכי איכותיים שקיימים בשוק כיום.

מתלבטים? יש לכם שאלות? אל תחששו, תרימו אליי טלפון ונדבר על הכל בכיף.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר