קבלן איטום בתל אביב

מזהה: 1052

אם חיפשתם קבלן איטום בתל אביב, הגעתם למקום הנכון. כל העיר נמצאת עכשיו בעיצומו של תהליך התחדשות. בין כל העבודות על הרכבת הקלה, מתבצעים להם מאות פרויקטים- פינוי בינוי, תמ"אות, בנייה חדשה, ושיפוצים. אני מאמין שכמו כל דבר בחיים, צריך לעשות מכל הלב וכמו שצריך, וכשזה מגיע לעבודה על בניין (ולא משנה באיזה פרויקט מדובר), המקצועיות סופר חשובה. גם הפינישים, הטאץ' הסופי, ובמקרה שלנו- איטום הבניין.

טכנולוגיית הבנייה השתדרגה בשנים האחרונות- ההנדסה והתכנון, שיטות העבודה, חומרי הבנייה, והכלים. הפכנו למקצועיים יותר, ויש ביכולתנו היום להקים בנייני מגורים ברמה גבוהה. כדי לשמור על הבניין ראוי למגורים למשך שנים, חשוב שנשקיע באיטום יעיל ואיכותי. קבלן איטום מקצועי ידע להתאים את חומר האיטום לתשתית הבניין, ויהפוך את הבניין שלכם למבודד מים.

"אבל יש חורף רק כמה חודשים בשנה, שלא נדבר על גשם"

נכון, עונת החורף במדינת ישראל קצרה, אבל יש גם ימים סוערים. אני מאמין שלא תרצו לגלות יום אחד באמצע מבול שהגג נוזל או שאחד הקירות שלכם רטובים. חשוב שתבינו- במשך כל השנה הבניין סופג את תנאי מזג האוויר לתוכו. גם כשמדובר בבניין חדש, ההתבלות בלתי נמנעת. יסודות הבניין נחלשים עם השנים- הקירות מתחילים להתקלף, המרזבים מחלידים ומתפוררים, וסדקים נוצרים בקירות החיצוניים.

רוב הבניינים ברחבי העיר ישנים. בטח יצא לכם להיתקל לא מעט בחורף האחרון בהצפות, שלוליות בכניסה לבניינים, בעיות ניקוז, קירות רטובים ונזילות. ואולי חוויתם את אחד (או יותר) מכל אלה בבניין שלכם. גם אם החורף קצר, זאת לא סיבה להתפשר על איכות החיים שלכם. קבלן איטום בתל אביב יוכל לעזור לכם להימנע מכל אלה בקלות.

סוג הבנייה של פעם שונה מסוג הבנייה של היום, והגיע הזמן להתקדם. אל תחכו עד שהבניין שלכם יעבור תהליך שיפוץ או חידוש מקיף, וודאו שהוא ראוי למגורים כבר עכשיו.

רטיבות, לא מה שחשבתם

רטיבות היא אף פעם לא סימן טוב, את זה כולם יודעים, אבל למה בעצם?

העניין הוא, שכשמסתכלים על בניין מעין לא מקצועית, אף פעם אי אפשר לדעת מה מידת הסכנה. כתם רטיבות קטן על הקיר יכול לתעתע.

כמו שאתם בטח יודעים, קירות רטובים הם בסיס טוב להתפתחות של חיידקים, פטריות, טחב ואפילו עובש. וכל אלה מזיקים לנו לבריאות. אבל הם לא הבעיה העיקרית.

אם המים מחלחלים דרך הסדקים עד עומק יסודות הבניין, הם באים במגע עם הברזל, הברזל מתנפח ויוצר סדקים פנימיים בבטון. וכשזה קורה, כל הבניין נמצא בסכנת קריסה.

אבל אל תמהרו להיכנס לפאניקה, קבלן איטום בתל אביב יוכל לעזור לכם להעריך את הנזק, ולתקן אותו. יש יותר מדרך אחת לבצע את עבודת האיטום, ומגוון חומרים. הקבלן ידע להתאים את סוג חומר האיטום לתשתיות הבניין בלי בעיה.

אל תחכו שהמצב יחמיר, אם זיהיתם נזילה מהגג או רטיבות בקיר, בקשו חוות דעת של איש מקצוע. קבלן איטום יוכל לעזור לכם לבצע איטום גגות על ידי יריעות ביטומניות, ואיטום קירות חיצוניים בעזרת סנפלינג. הוא כבר ידע להעריך בשטח מה מידת הנזק, ומה היקף העבודה הנדרש כדי לתקנו.

הכי חשוב שתוודאו שמדובר בקבלן מורשה, עם היתר עבודה בגובה, שמשתמש בחומרי איטום בעלי תו תקן מחמיר.

אני צביקה יוגב, נעים להכיר!

אני קבלן איטום בתל אביב, ואני זמין לכל בעיה. אני קבלן מורשה עוד משנת 1996, ומאז ועד היום אני מבצע עבודות איטום שונות במבנים ברחבי הארץ. אני יכול לעזור לכם לעבור את החורף הקרוב, ולהבטיח לכם ראש שקט גם בחורפים הבאים. דעו שאם תבחרו בי לבצע את הפרויקט בבניין שלכם, תקבלו ממני שירות איכותי, מקצועי, ואחריות לכמה שנים.

יצירת קשר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
הקפאת מאמרים - הסבר